Atılım Ortopedi
Telefon: +90 (312) 432 37 61
Faks: +90 (312) 432 37 99

Hakkımızda

ATILIM ORTEZ-PROTEZ

 ATILIM ORTEZ-PROTEZ

Üretim ve Uygulama Merkezi

Hakkımızda

Şirketimiz Ankara Kızılay’ da 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkiye’ nin ilk mezunu Mustafa AKANSEL tarafından kurulmuş olup bu tarihten itibaren gerek personel gerekse çalışma mekanı olarak kaydettiği sürekli büyüme ve gelişme ile ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında üretim yapan kurumsal bir konuma gelmiştir.
Yenilikçi bir zihniyete sahip olan şirketimizin en iyi sonuç ilkesini gerçekleştirmek için araştırma sonuçlarına göre yeni trendler oluşturma çabasındadır.
Protez ve ortez alanında dikkatle takip ettiğimiz yenilikleri deneyimlerimiz ışığında, hastalarımızın ve ülkemizin şartları göz önene alınarak çalışmalarımıza uygulama ve hastalarımıza en iyi ve kaliteli hizmeti vermek, onların yaşam kalitelerini arttırmak yaptığımız işte en iyi olmak ve en üst düzeyde hasta memnuniyetini sağlamak ana amacımızdır.
Ülkemizin her köşesinden hastalarımızın olması bu sektörde iddialı olduğumuzun göstergesidir.
Esas çalışma alanlarımız en son gelişmelere göre çalışılan ileri teknoloji ürünleri olan protez- ortez ve rehabilitasyon konularıdır. Bu alanda şirketimiz yaptığı üretim ve ürünleriyle ülkemizde lider durumda olduğunu kanıtlamıştır.

Protez ortez ankara

Diz altı protezi ankara

Diz üstü protezi ankara

El kol bacak protezi ankara

Karbon ayak protezi ankara
bionik protez ankara

Çözüm Ortaklarımız

ortez protez ankara, protez ankara, karbon ayak protez

c-leg protez, protez mikro işlemci, diz altı protez, diz üstü protez
ortopedi, ileri teknoloji protez, bionik protez, kol protezi, bacak protezi, ayak protezi, reho, ortez
ortez protez ankara, protez ankara, karbon ayak protez, c-leg protez, protez mikro işlemci, diz altı protez, diz üstü protez, ortopedi, ileri teknoloji protez, bionik protez, kol protezi, bacak protezi, ayak protezi, reho, ortez