Atılım Ortopedi
Telefon: +90 (312) 432 37 61
Faks: +90 (312) 432 37 99

Deniz Protezleri

Protezle Yüzme ve Duş Alma

Haydi Suya!
Islak ortamlardaki günlük işler örneğin günlük duş veya banyo gibi bir çok zorluk teşkil eder: Islak ve kaygan zeminler düşme riskini artırır; yürüme yardımı her zaman ulaşılabilir bir emniyet imkanı sağlamaz ve görünüm mümkün oldukça dikkat çekmeyen cinsten olmalıdır.
Aqualine protez sistemi ıslak alanda kullanıma gereksinimi olanlar için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz entegre edilmiş kilitle yürümede ve ayakta durmada emniyet sağlar. Bunun yanında sayısız protez parçası ve bağlantı bileşenleri Aqua diz ve Aqua ayak ile kişiye özel su geçirmez yürümeyi tamamlamak amacıyla kullanılabilmektedir.
Özel bir kaplama olan Aqualine kaplama, göze batmayan doğal görünümü sağlar.

Kaymaz Taban

Islak zeminde kaymamak için amputeler, ampute olmamış kişilerle denk bir tempoda hareket etmelidirler. Aqua-ayakların tabanı kaymaya dayanıklı bir biçime sahiptir. Özel madde bileşimi ve şekli çok iyi bir tutuş sağlar.

Emin adımlar

Emniyetiniz birinci önceliğe sahiptir. Daha emin bir duruş için ıslak zeminde durmayı daha emniyetli kılan bir mekanizmaya sahiptir. Aqua diz ile entegre olabilen bir kilit sayesinde suyun içinde ve su kenarında basit ve kolay kilitlenebilir.

Daha doğal görünüm

Kozmetik banyo kılıfı proteze bir şekil verir. Görsellik beklentisine gözle görülür bir şekilde cevap verir. Aqualine Kılıf çok doğal görünür. Farklı boyutlarda mevcuttur. Kılıf için farklı kaplama renkleri mevcuttur. Su geçirmezdir ve görünümü hoştur.

Suyu tahliye edebilir

Proteziniz suyu tahliye edebilecek küçük bir deliğe sahiptir.

Kolay Temizlik

Proteziniz kolayca yıkanabilir.Tüm protez parçalarınız su geçirmez ve paslanmaya dayanıklıdır. Klor, tuz ve sabunla yıkanması durumunda zarar görmez.

Sandalet giyme

Aqua-ayak açık parmak arasıne sahiptir. Kuru zeminde ve havuzda rahatlıkla parmak arası terlik ya da sandalet giyebilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

ortez protez ankara, protez ankara, karbon ayak protez

c-leg protez, protez mikro işlemci, diz altı protez, diz üstü protez
ortopedi, ileri teknoloji protez, bionik protez, kol protezi, bacak protezi, ayak protezi, reho, ortez
ortez protez ankara, protez ankara, karbon ayak protez, c-leg protez, protez mikro işlemci, diz altı protez, diz üstü protez, ortopedi, ileri teknoloji protez, bionik protez, kol protezi, bacak protezi, ayak protezi, reho, ortez